Health

Kilka wskazówek, jak zwiększyć intymność seksualna

Kilka wskazówek, jak zwiększyć intymność seksualna

Czasami intymność seksualna w związku wydaje się utknąć. Niezależnie od tego, czy chcesz odkryć nowe fantazje seksualne, czy po prostu chcesz urozmaicić wszystko, istnieje wiele sposobów na zwiększenie intymności w sypialni.

Ćwiczenia, praktykowanie nieseksualnych metod okazywania uczuć (takich jak przytulanie i całowanie), zmniejszanie poziomu stresu i otwarta komunikacja to możliwe sposoby na zwiększenie intymności. Istnieje pigułka Super kamagra opinie , którą możesz zażyć, aby upewnić się, że twój związek jest zdrowy i gotowy.

Porozmawiaj o seksie

Jedną z metod wspierania intymności w stosunkach seksualnych jest otwarta rozmowa o seksie i swoich potrzebach. Obejmuje to dyskusję na temat tego, jakie rodzaje fizycznego dotyku, supełności i przyjemności Cię podniecają, a także o wszelkich obawach i obawach, jakie możesz mieć w związku ze swoją intymnością seksualną.

Ta rozmowa może być trudna, ale ważne jest, aby podejść do niej w sposób bezpieczny i pełen szacunku. Wybierz neutralne miejsce i czas, kiedy nikt Ci nie przeszkodzi, i pamiętaj, aby unikać moralizowania lub robienia wyrzutów swojemu partnerowi.

Terapia par może być świetnym miejscem do omówienia tych tematów w znacznie bardziej obiektywnym kontekście.

Odwoływanie się do seksu może również prowadzić do wypróbowywania nowych pozycji, gry wstępnej i zabaw oralnych. To doskonały sposób na osiągnięcie intymności w łóżku i zwiększenie orgazmu.

Znajdź czas na seks

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że intymność seksualna nie musi być ograniczana przez sypialnię. Intymność może również obejmować czynności, które mają miejsce poza workiem, takie jak na przykład bliskość emocjonalna, głębokie rozmowy i dzielenie się uczuciami.

Umieszczenie w kalendarzu „seksownego” czasu może pomóc Twojemu związkowi nadać priorytet tej części intymności. Oferuje także coś, czym możesz się cieszyć, i ogranicza czynniki rozpraszające, które mogą przeszkadzać w intymnych chwilach, gdy w końcu nadejdzie czas. Kamagralek to świetna strona do zakupu tabletek na zaburzenia erekcji.

Spróbuj urozmaicić zabawę grą wstępną, niezależnie od tego, czy jest to joga przy świecach, czy taniec swingowy po pracy. Zrobienie czegoś nieoczekiwanego i ekscytującego może pomóc w wzbudzeniu podniecenia seksualnego, dzięki czemu seks będzie przyjemniejszy dla obojga partnerów.

Dobrym pomysłem jest wypróbowanie różnych pozycji i zabranie ze sobą zabawek erotycznych, aby urozmaicić zabawę. Możesz nawet ożywić się w kostiumach, aby dodać im zmysłowości.

Praktykuj neutralność ciała

Neutralność ciała to tak naprawdę ruch, który zachęca ludzi do uznania, że ich ciała są niezbędne, ale niekoniecznie muszą je kochać lub nienawidzić.

Stanowi zdrowy złoty środek pomiędzy nienawiścią do siebie a miłością do siebie i może pomóc osobom zmagającym się z negatywnym obrazem własnego ciała.

Praktykowanie neutralności ciała może być wyzwaniem, ponieważ wielu z nas uczy się mówić negatywnie o swoich ciałach i skupiać się na ich wyglądzie.

Można jednak zacząć wprowadzać drobne zmiany. Na przykład możesz zacząć zauważać, gdy tylko twój monolog wewnętrzny lub swobodne rozmowy odwołują się do kwestii związanych z ciałem i zaczniesz zmieniać swój język.

Kiedy Horn ćwiczyła neutralność ciała, odkryła, że zmiana perspektywy zmienia życie. Teraz docenia swoje ciało za rzeczy, które pozwala jej osiągnąć, na przykład zabawę z córką lub wędrówki po górach.

Bądź szczery w kwestii swoich potrzeb

Nie ma nic gorszego niż zwykły partner, który błędnie rozumie, czego oczekujesz od intymności seksualnej. Otwartość i szczerość to lepszy sposób na uniknięcie tych błędów.

Na przykład, jeśli jesteś kobietą przechodzącą menopauzę i stwierdzasz, że popęd seksualny spadł, nie pozwól swojemu mężowi zinterpretować tego jako niewystarczającego zainteresowania.

Zamiast tego przedyskutuj to i znajdź sposoby na ożywienie połączenia, takie jak na przykład użycie środków pobudzających lub budowanie scenariuszy o wysokim pobudzeniu.

Ponad pięćdziesiąt procent obu płci twierdzi, że komunikowanie swoich potrzeb i granic seksualnych jest głównym elementem satysfakcjonującego życia seksualnego. Jeśli trudno ci wyrazić swoje potrzeby ustnie twarzą w twarz, spróbuj wysłać e-mail lub SMS-a do swojego partnera. Niektórym osobom często jest to łatwiejsze. Lepiej też omówić te kwestie w sypialni.

Bądź szczery w stosunku do swoich emocji

Bycie szczerym w stosunku do swoich emocji jest niezbędne dla emocjonalnej intymności, i to dotyczy zarówno w sypialni, jak i poza nią. Jeśli nie możesz dzielić się swoimi uczuciami, możesz spróbować sobie z nimi poradzić w niezdrowy sposób. Może to prowadzić do konfliktów i napięć w Waszym związku.

Bycie blisko emocjonalnym może uchronić Cię przed chronicznym stresem, który może być szkodliwy dla zdrowia. Ciągły stres może powodować różne schorzenia, w tym bezsenność, wysokie ciśnienie krwi, bóle mięśni, choroby serca i problemy żołądkowo-jelitowe.

Aby poprawić swoją intymność emocjonalną, rozmawiaj ze swoim partnerem o jego potrzebach i pragnieniach podczas gry wstępnej i stosunku.

Pary, które rozmawiają o swoich uczuciach, odczuwają większą satysfakcję podczas seksu i mają zdrowsze relacje. Seksuolog lub psychoterapeuta może pomóc Ci poprawić umiejętności komunikacyjne.

Ćwicz pobudzenie ciała

Pobudzenie odnosi się do doświadczenia organizmu w postaci wzmożonej aktywności fizjologicznej, takiej jak szybsze bicie serca, pocenie się i przyspieszony oddech. Pobudzenie wiąże się również z uczuciem podniecenia i pasji, a także agresją.

Jedna ze znanych koncepcji pobudzenia, prawo Yerkesa-Dodsona, stwierdza, że pIt jest również dobrym wyborem dla sportowców, ponieważ uzupełnia elektrolity po treningu.

Jednak nie ma wystarczającej ilości węglowodanów, aby zastąpić napoje sportowe zawierające węglowodany podczas dłuższych zawodów wytrzymałościowych.

Kolejną zaletą wody kokosowej jest to, że ma niski indeks glikemiczny, co może pomóc w kontrolowaniu cukrzycy.

Może być również zdrowym napojem dla osób z kamieniami nerkowymi, ponieważ pomaga zapobiegać tworzeniu się kryształów wapnia, szczawianów i innych minerałów w drogach moczowych. Kup Kamagra Super na naszej stronie internetowej, aby rozwiązać wszelkie problemy osobiste.

Dodanie szklanki wody kokosowej do codziennej diety może stanowić orzeźwiającą alternatywę dla napojów słodzonych cukrem. Pamiętaj jednak, aby wybierać odmiany czyste, pozbawione smaku. Najlepiej unikać wód kokosowych sprzedawanych w plastikowych butelkach.

Prawdopodobnie zawierają więcej dodatku cukru niż wersja naturalna. Dodatkowo, jeśli chorujesz na cukrzycę lub zażywasz leki na nadciśnienie, przed dodaniem wody kokosowej do swojej diety powinieneś skonsultować się z lekarzem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *